OMSI 2 Bus Simulator – recenze hry

Jedinečné prostředí, skvělá grafika a hlavně precizní zpracování. To je legendární Omnibus simulátor 2. Zažijte to, co každý den zažívá řidič reálného autobusu. Projeďte si několik úchvatné modelovaných linek tak, jako byste za sebou měli desítky opravdových cestujících. Pojďme si podrobně představit jeden z nejrealičtějších autobusových simulátorů dnešní doby.

Omsi 2 recenze aneb cestování po virtuální realitě

OMSI 2 je realistický simulátor nejen z pohledu úchvatných modelů, ale i z pohledu propracovanou sítí linek. V základu hry totiž objevíte síť Berlínských autobusových linek, po kterých se můžete projet jak historickým, tak i novějším autobusem. Z nabídky autobusů si můžete vybrat dokonce i kloubový. Tím to ale rozhodně nekončí. Stáhnout si z internetu můžete hromadu dalších reálných map, které stojí opravdu za to. Řada z nich je vytvořena i dle české předlohy, např. Praha, nebo Ústí nad Labem.

Omsi 2

Detailní modely, které mají interiér bez chyby

Projet se můžete nejen vozidly, které jsou již ve hře připravený, ale také si můžete stáhnout celou řadu modelů nejrůznějších značek.

V nabídce jsou modely známých výrobců Solaris, Mercedes, česká Karosa nebo historický autobus Ikarus.

Autobusů stále na nejrůznějších webových stránkách přibývá. Nejde jen o vnější zpracování, ale hlavně o interiér, ve kterém řidič autobusu tráví nejvíce času.

Omsi 2 - 2

Modeláři do OMSI 2 si na vnitřku vozu dávají opravdu záležet. Nechybí kompletní ovládání, včetně plně provozního palubního počítače pro nastavení linky a konečné zastávky.

Omsi 2 - 3

Celkové hodnocení simulátoru OMSI 2

Autobusový simulátor OMSI 2 je opravdu realisticky propracován. Nechybí mnoho prvků, jako v opravdovém autobuse. Palubní počítač, otevírání dveří, nástup a výstup cestujících nebo prodej jízdenek dělají z této hry jeden z nejlepších autobusových simulátorů.

Související recenze her: