Tři v řadě: WonderMatch – recenze hry

Všichni jistě pamatují éru populární hry Candy Crush – kam se člověk podíval, všichni hleděli do displejů mobilů a tabletů a prstem hýbali barevnými sladkostmi až do zbláznění. Dnes již pomalu upadá v zapomnění, ale i tak se najdou tací, kteří ji ještě stále vyhledávají. I na ty cílí hra z roku 2019 – Tři v řadě: WonderMatch.

Tři v řadě: WonderMatch

WonderMatch je k dostání zdarma pro Android i Apple a jak už to tak bývá, obsahuje nákupy v aplikaci. Nákup boosterů pomůže vašemu postupu, ale hru si můžete užívat i bez nich, jen v pomalejším tempu.

Ve Tři v řadě: WonderMatch hrajete za Alenku, která se při honbě za králíkem dostane do Říše divů. Každou splněnou misí se dostanete dál a dál, přes králičí noru až po čajový dýchánek s Kloboučníkem a královskou zahradu. Úrovní je opravdu hodně a vývojáři stále nové přidávají, nemusíte se tedy bát, že byste hru dohráli během jednoho dne. Mise jsou navíc časem náročnější a náročnější a některé se vám bez boosterů (bomba, bonbon, rachejtle) jednoduše nepodaří udělat. Naštěstí jich pár od hry dostáváte za postup a za denní přihlášení, takže pokud je používáte s rozumem, jen tak vám nedojdou.

Tři v řadě: WonderMatch

Základem hry je posouvání srdcí, měsíců, drahokamů apod. do minimálně trojic, čímž se z herního pole odstraní a nahradí je jiné. Vždy máte nějaký úkol a omezený počet pohybů: např. najít všechny kočky Šklíby na pozadí a osvobodit je přes čokoládové sendviče. Že to zní trochu šíleně? Ono to trochu šílené je, ale na druhou stranu je to díky tomu i zábavné.

Hra má nádhernou grafiku, a dle všeho i humorný příběh: na Androidu 10 (Asus Zenfone6) ale bohužel texty hází chybu a místo správných textů se zobrazují programové příkazy. Nicméně věřím, že tvůrci tuto vadu brzy odstraní, protože je to jediné opravdové mínus této hry.

Tři v řadě: WonderMatch

Pokud vás tedy Candy Crush bavil a chcete si zahrát něco podobného, a přesto jiného, rozhodně po hře sáhněte. S velkým množstvím úrovní na vás čekají hodiny a hodiny zábavy.

Související: