Color Switch – recenze mobilní hry

Hra Color Switch, v překladu jako měnění barev, je jedna z nejúspěšnějších her roku 2016. Je to mobilní hra, na kterou si vytvoří závislost úplně každý.

Color Switch

Tuto hru mohou hrát všechny věkové kategorie, jelikož nějaké levely zvládne skoro každý. Vaším úkolem je dostávat vaší barevnou kuličku výše a výše. Říkáte si, že je to nějaké podivně lehké? Není, protože v klasické části hry se kulička dostane pouze přes barvu, kterou má ona sama. To stále není všechno, barva vaší kuličky se neustálé mění! Tak co, pořád si myslíte, že to je lehké? Aby hráči neměli stále stejně lehkou pozici, rychlost a tvary kterými vaše hračička prochází se také mění. A aby to hráče bavilo, vývojáři vytvořili několik různých módů.

color switch black and white mod color switch hlavní panel color switch postavičky

Nejčastějším módem je mód klasický, který můžete hrát hned na začátku hry, máte ho totiž na úvodní obrazovce. Vaším úkolem je získat co nejvíce bodů a mít lepší rekordy než vaši přátelé. Většina lidí na světě se nemůže dostat ani přes rekord 20, tak co, zvládnete to vy?

Další částí hry jsou Races, neboli závody. Je to na stejném principu, jen bojujete proti druhé kouli, která chce být v cíli dřív.

Můžete si zahrát také mód Cave, neboli jeskyně. Opět, snažíte se vaší věcičku klikáním dostat dále, ale má to jeden háček. Hra je tmavá, skoro bez světla, prostě jako v jeskyni bez baterky.

TIP: Zkuste také logickou hru Bridge Constructor, kde stavíte mosty.

Můžete si také zahrát Black and White, což už je trochu náročnější. V celé hře jsou jen pouhé dvě barvy, zmíněná černá a bílá. Jakmile hrajete za černou částici, musíte jí nechat projít bílým otvorem. A naopak. Jenže občas se barva změní, a je hrozně těžké si uvědomit, že musíte zase vstoupit do jiné barvy.

Herních módů je samozřejmě daleko víc, ale to už nechám na vás, ať vám to vše neprozradím. Hra je na android i iOS a je zcela zdarma. Tak neváhejte a vyzkoušejte, nebudete litovat!

Hru můžete stáhnout, když navštívíte obchod Google Play nebo App Store.