Rail Nation – recenze hry

Rail Nation tě neomrzí, tato online hra je nezvykle originální. Často se setkáváme se stejnou tématikou, kterou jsou středověké až starověké království, která se snaží ovládnout svůj svět a jediné, co se mezi nimi liší, je grafické zpracování a hratelnost.

Recenze

Rail Nation

Rail Nation je ale zcela jiná a odlišná. Vaším úkolem je vybudovat svou vlastní a zcela virtuální železniční společnost. Jezdíte pro město, které si na začátku vyberete a pomáháte mu v růstu s ostatními hráči. Hra je rozdělená na sedm epoch a každá trvá čtrnáct dní.

Může se stát, že po čase vás tento vláčkový svět omrzí. Naštěstí jsou zde neustále přidávané nové možnosti, jak si hru znovu oživit a oblíbit, ukrývá v sobě i zajímavé hrací módy, které vám do žil přinesou nový impuls a zapálení, které jste měli na začátku. Různé epochy v sobě ukrývají i dávku historie. Každá epocha je zaměřena na určitou dobu, která se s každou další epochou blíží do současnosti. Díky tomu sami vidíte, jak se vlakový průmysl během let vyvíjel.

Rail Nation 2

Široké možnosti hraní

Rail Nation, také skvěle prověří vaši dovednost spolupráce. Výhra nemusí být o tom získat první místo v žebříčku hráčů, ale o tom vyhrát s vlastním městem. To se vám může podařit jenom tehdy, když s hráči budete dobře komunikovat. Proto jsou ve hře asociace, kde jste s ostatními hráči a volíte strategii, která bude pro vás a město tou nejlepší. Hra ale dává prostor i hráčům, kteří v komunikaci moc nevynikají. V nabídce je rozmanitost a každý si může hrát tak, jak to jeho bude bavit nejvíce. Můžete hrát jako individualista nebo jako týmový hráč a dovést své město až na vrchol.

Rail Nation 3

Tato železniční strategie vás může pohltit mrknutím oka, jelikož pro úspěch je nutné u hry strávit alespoň půl hodiny každý den.

Hodnocení

Klady

  • Nabídka více možností hraní
  • Originální tématika
  • Zajímavé hrací módy
  • Grafika

Zápory

  • Pokud chcete rychlejší růst, můžete si připlatit za reálné peníze koupí bonusové měny
  • Hráčská komunita, občas vám požitek zcela zkazí

Související: