Nejčtenější články za rok 2014

Jaké byly nejzajímavější recenze na hry, návody, nebo tipy za uplynulý rok na našem webu?

Vezmeme to pěkně od desátého místa.

  1. místo

Her na operační systém Android, vyvinutý firmou Google, je opravdu mnoho a tak umístění na poslední místě je rozhodně velmi slušné, hra Call of th Cthullu: Wasted Land si to rozhodně zaslouží.

call-of-cthulhu-the-wasted-land[1]

  1. místo

Druhá hra na android z celkových tří v žebříčku je dnes už legendární pecka Hill Climb Racing. Na mobilu se dá hrát slušně, ale pokud hrajete na tabletu s rozlišením 1280×800 a vyšším, pak zde je vidět, že na grafice to chtělo zapracovat víc. To ale nic nemění na tom, že sám mám tuto gamesku od prvního nainstalování do telefonu hned po první verzi Angry Birds jako druhou nejhranější :)

Hill Climb Racing 10

  1. místo

Nejvýše v žebříčku mezi androidními hry je Pro Zombie Soccer. Jedná se velmi zábavný paskvil fotbalu se zombíky.

pro_zombie_soccer_3

  1. místo

Far Cry 3 je výborná hra a její třetí díl si sedmé místo určitě zaslouží.

farcry 3

  1. místo

GTA V, poslední z herní série, která změnila mnohé zavedené v počítačových hrách a dovolím si tvrdit, že ačkoliv už je prodávaná neskutečně dobře, po lednovém vydání na PC prodeje ještě porostou sakra vysoko.

gta 5 first person

  1. místo

Sekce návody na tomto webu je pro čtenáře dost zajímavá a tak návod jak obnovit data a fotky ze smazané paměťovky a usb-čka je právem pátý.

Recuva - Jak obnovit smazané fotky 2

  1. místo

Mnoho z Vás se na naše stránky dostalo přes dotaz směřující na článek Jak odstranit nesmazatelný adresář nebo soubor, tak je tento článek čtvrtý v pořadí.

iobit unlocker návod 6

  1. místo

Před rokem, kdy jsem psal článek o tom, jak nainstalovat Windows XP na notebook Asus EEE, ještě tento systém používalo celkem dost počítačů, protože podpora xp-ček byl ukončena v dubnu 2014, článek Vám sice pomůže, ale doporučuji nainstalovat k němu antivir Avast, prože takový Microsoft Security Essentials prostě už instalaci nepovolí.

Asus EEE 1

  1. místo

Hraní na PC se sice po menším útlumu opět dostává na výsluní, ale kdo jednou zkusil pařit na konzoli, v klidu s ovladačem na gauči v obýváku proti minimálně metrové lcd televizi, ten má jasno a ani nemusí číst, zda se vyplatí koupit herní konzoli nebo ne.

1.místo

Na příčce nejvyšší najdete nejčtenější článek roku na našich stránkách a tím je návod, jak u konzole XBOX 360 přidat pevný disk s vyšší kapacitou, pokud máte xbox s pouze 4GB paměti, rozhodně tento článek doporučuji, protože fotky jsou z instalace disku přímo do mého xboxu :)

Jak vyměnit harddisk u xbox 360 obrázek 7