Raving Rabbids: Alive & Kicking – recenze hry

Pokračování úspěšné řady konzolových her Rabbids od vydavatelství Ubisoft opravdu vtáhne do děje a překvapí v mnoha ohledech. Abyste si zahráli tuhle bláznivou pohybovku, budete potřebovat partu dvou až čtyř spoluhráčů, a hlavně konzoli Xbox 360 s Kinectem – hra se totiž hraje pomocí pohybového senzoru. Takže odlož ovladač, sundej mikinu a připrav se na pořádnou várku pohybu a hlavně zábavy!

Raving Rabbids: Alive and Kicking

Raving Rabbids je vlastně veliká sbírka spousty akčních a zábavou nabitých miniher. Díky tomu vás tahle hra opravdu jen tak neomrzí – je interaktivní, společenská a opravdu různorodá. Můžete si zahrát na kytaru, zatančit, zasportovat, zablbnout, kreslit, běhat, budete skákat, dupat, běhat, sportovat, hrát si – zkrátka cokoli vás napadne! A to vše ve společnosti potrhlých roztomilých králíků, kolem nichž se celý příběh hry odehrává. Minihry se dají hrát až ve čtyřech hráčích a herní režim si můžete přizpůsobit – soutěžit buď všichni proti všem, nebo hrát v týmech. Během hraní miniher sbíráte body a vítězí ten, kdo si průběžně vedl ve všech minihrách nejlépe.

Raving Rabbids: Alive & Kicking

Králíci všude

Roztomilé králičí postavičky si jistě proderou cestu do vašeho srdce. Jsou srandovní a vtipní a vůbec celý vzhled a grafika této hry je velmi originální. Dost možná budete mít pocit, jako byste se najednou ocitli v nějakém bláznivém animáčku.

Raving Rabbids: Alive & Kicking 2

Vtipný suvenýr ze hry

Během hry vás kamera na pohybovém senzoru bude fotit a po dohrání miniher vám naservíruje několik fotek ze hry – můžete si tak schovat opravdu vtipnou památku na zábavný večer s rodinou nebo kamarády.

Sdílení skore a fotek online

Po připojení k Xbox live můžete také sdílet jak fotografie ze hry, tak své skore online s ostatními hráči a porovnat si tak své vlastní výkony.

Raving Rabbids: Alive & Kicking 3

Verdikt?

Raving Rabbids jsou ideální zábavou pro rodinné večery nebo návštěvy kamarádů – spolehlivě zabaví a pobaví všechny věkové kategorie, u hraní se opravdu nasmějete, a ještě budete mít dobrý pocit, že jste si pěkně prohýbali kosti. Pokud tedy hledáte ideální společenskou party hru na svou konzoli, s koupí rozhodně neváhejte – nebudete litovat.

Gameplay

Pokud se ale i tak chcete nejprve přesvědčit, zda vás tato hra zaujme a bude bavit, zkuste se kouknout na některé s gameplay na YouTube – najdete je například ZDE. Původní trailer na tuto hru od společnosti Xbox pak najdete ZDE.

Další hry na Microsoft Kinect: